ul. J. Lompy 2/6, 40-040 Katowice

KANCELARIA

Kancelaria adwokat Krystyny Hese–Trzaska oferuje efektywną współpracę

kancelaria prawna katowice

Bardzo się cieszę, że odwiedzają Państwo stronę kancelarii adwokackiej, w której na pierwszym miejscu stawiany jest Klient. Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jestem gotowa podjąć się prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych spraw. W oparciu o rozbudowaną wiedzę, sprawdzone metody i pełne zaangażowania podejście do Klienta, odnoszę sukcesy, jakich oczekują najbardziej wymagający. Moja kancelaria adwokacka zapewnia profesjonalną opiekę prawną nie tylko osobom zamieszkującym Katowice, lecz Klientom z całej Polski oraz zza granicy. Latami pracowałam na to, aby prowadzona przeze mnie kancelaria prawna stała się rozpoznawalnym miejscem w Katowicach, kojarzonym z rzetelnym i indywidualnym podejściem do spraw. Mam nadzieję, że zaufają mi Państwo, powierzając swój problem w ręce doświadczonego adwokata i radcy prawnego, działającego przede wszystkim dla dobra Klienta.

W kancelarii prawnej otrzymają Państwo wsparcie, oparte na szacunku

Od ponad dwunastu lat pomagam Klientom rozwiązywać problemy prawne, które determinują ich życie. Między innymi dzięki temu założona przeze mnie kancelaria adwokacka w Katowicach jest wiodącym miejscem, gdzie można liczyć na skuteczną pomoc prawną. Nie zależy mi na tym, aby moja kancelaria była największa. Zamiast tego stawiam na zadowolenie i satysfakcję osób, którym jestem w stanie pomóc. Państwa radość z wygranej sprawy, a co za tym idzie – zakończenia pewnego etapu w Waszym życiu – dodaje mi sił do tego, by jeszcze bardziej zgłębiać swoją wiedzę. Zdaję sobie sprawę z tego, że dobra kancelaria nie zatrudnia adwokatów, dążących wyłącznie do czerpania prowizji za wygrane postępowania. Znacznie ważniejsza jest umiejętność empatii i zrozumienia problemu, z jakim zmaga się Klient. Dlatego każdego z Państwa traktuję z należytym szacunkiem, skupiając się na prowadzeniu sprawy z maksymalnym zaangażowaniem.

kancelaria prawna

Misją, którą staram się wypełniać, jest niesienie szeroko rozumianej pomocy prawnej, obejmującej m. in. prawo cywilne, administracyjne, sprawy spadkowe i windykacyjne, a także obsługę podmiotów gospodarczych, wliczając w to reprezentację sądową. Jestem przekonana, że inne kancelarie adwokackie w Katowicach zatrudniają równie doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Z tą różnicą, że ja jestem adwokatem z powołania. Nie potraktuję Państwa sprawy jako kolejnego wyzwania, nowej pozycji w portfolio. Jej prowadzenie będzie dla mnie zaszczytem, wartym włożonego wysiłku i poświęconego czasu. Tym właśnie wyróżnia się moja kancelaria adwokacka na tle innych, którymi mogą się pochwalić Katowice i pozostałe miasta w całej Polsce.